Şirket profili

Şirket Profili

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Datsan Elektrik Ltd. Şti. 1992 yılında orta ve yüksek gerilim elektrik malzemeleri tedarikçiliği ile faaliyetine başlamıştır. Takip eden yıllarda devlet ve özel kuruluşlara ait yüzlerce projeyi başarı ile tamamlamıştır. 1997 yılında yağlı tip dağıtım trafolarının bakımları için bir tesis kurmuş ve 2006 yılında Datsan markası ile yağlı tip dağıtım ve özel tip trafo üretimine başlamıştır. 2008 yılında TSE belgesi ile ürünlerini, ISO 9001 sertifikası ile yönetim sistemini bir standarda pozisyonlamıştır. 

Datsan, 13 yıl boyunca bakımını yaptığı binlerce farklı marka ve güçteki trafonun olumlu ve olumsuz taraflarını, test sonuçlarını, tasarım parametrelerini bu iş için tasarlattığı ERP sistemine kayıt ederek çok güçlü bir teknik kütüphaneye sahip olmayı başarmıştır. Bu teknik kütüphane hali hazırda ürettiğimiz ürünlerin geliştirilmesi için kullanılmaktadır.

Şirketimiz ürettiği ürünleri 2017 yılı itibari ile dünyanın 15 ülkesine ihraç etmekte, ihracat ağını genişletmek için ürün gamını ve pazarlama stratejisini sürekli olarak geliştirmektedir. Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünler için ürünler sayfamıza gözatabilirsiniz.

Datsan Hakkında

Datsan Trafo 1992 yılında genelde enerji, özelde elektrik alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 2006 yılına kadar binlerde projeyi başarı ile tamamlamış ve 2006 yılında dağıtım trafosu üretimine başlamıştır. 

Datsan bugüne kadar 10 binin üzerinde trafo üretmiş ve ürettiği ürünleri 15'i aşkın ülkeye ihraç etmiştir. 

Bize Ulaşın

Datsan Elk.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Adr: Kızıltepe Mardin Karayolu 6.km
Kızıltepe, 47400 Mardin Türkiye

T : +90 (482) 215 3188
F : +90 (482) 215 1199

Arama

Size en iyi ziyaret deneyimini sunmak için çerezler kullanırız. Ziyarete devam ederek site politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik ilkelerimizokuyabilirsiniz.